• info@esnaflar.org
  • 0555 066 85 44

GOLD Bismak Vural Makina

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
69 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No:8 karaman

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Karaman organize sanayi bölgesinde 2000 yılında kurulan Bismak Vural Makina Gıda Hayv. ve Tic. San. Ltd. Şti. uzman ve dinamik ekibiyle, sürekli gelişmekte olan teknolojiye uyumlu, sürekli kendini geliştirme çabası içinde olan, kullanılabilecek son teknolojiyi kullanan, bilgi ve birikimleriyle sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Karaman Organize sanayi bölgesinde 4000 m2 kapalı alan olmak üzere 14.000 m2 alanda faaliyet göstermektedir. Ana üretim sektörü gofret üretim tesisleri olmak üzere bisküvi, çikolata, marshmallow, kek, nuga üretim tesisleri konusunda makinalar ve yardımcı ekipmanlarını hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz yurtiçi ve yurtdışı müşterinin talep ve istekleri doğrultusunda kurulumu yapılan ya da yapılacak olan tesislerde adını daha fazla duyurmak için sürekli yenilikler içerisindedir.

Yeni teknolojiler ve ar-ge faaliyetleri ile verimli, minimum iş gücüne ihtiyaç duyan, yüksek performanslı üretim tesisleri yapılmaktadır. Şirketimiz sadece satış yapmaya yönelik olmamakla birlikte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Dinamik ve kalifiye elemanlardan oluşan satış sonrası destek birimimizin faaliyetleri ile şirketimiz sektörde ön plana çıkarak tercih edilebilirliğini artırmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.